Wednesday, April 30, 2008


CEJROWSKI POLITYKUJE ZAMIAST PODRÓŻOWAĆ

To jeden z moich ulubionych podróżników-dziennikarzy. O ile kiedyś odstraszał mnie chamstwem w swoim WC Kwadransie, to po jego audycjach w radiowej Trójce czy przeczytaniu książek nabrałem do gościa sympatii.

Jednak Cejrowski wraca do starej śpiewki. W dzienniku.pl czytam jak to zamierza zmienić obywatelstwo na ekwadorskie, bo ma dosć wysokich podatków i zniewoleniu przez Unię Europejską.

Zamiast podróżować Cejrowski politykuje. I to głupio. Superpatriota, który woli podatki płacić za oceanem i to w kraju prawdziwie wolnym. Problem tylko w tym, że tym wspaniałym państwie ludzie prześladowani są za przekonania. Hipokryzja pełną gębą.

Przy okazji Cejrowski przypomina o swojej alergicznej niechęci do UE. Można unię lubić lub nie, ale w dyskusji warto podać merytoryczne argumenty, a nie chorobliwe uprzedzenia.

Czekam na kolejne relacje Cejrowskiego z podróży, a za przemyślenia ślicznie dziękuję.

Zdjęcie ze strony www.mazury.info.pl

3 Comments:

Blogger Piotr said...

This comment has been removed by the author.

5:59 PM  
Blogger Piotr said...

Może lepiej, że WC zmienia obywatelstwo. Przynajmniej nie będzie bawił się tutaj w politykę. Wszystko co wiąże się z jego podróżami jest rewelacyjne, trochę podkolorowane, ale czyta się go i ogląda z wielkim zainteresowaniem. Ciekawie opowiada. Ale kiedy siedzi w kraju, to troszkę psuje swój wizerunek :)

6:03 PM  
Blogger Rafał Panas said...

Ma pan racje, w tym sedno, że podróżnik i gawędziarz jest z niego świetny, a polityk mizerny. Pozdrawiam

12:50 PM  

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home